Cennik

Wprowadzenie do użytku internetowego systemu e-faktur pozwala zmniejszyć koszty całego procesu o ok. 80%. Jak wynika z raportu „E-faktura w Polsce”, przygotowanego przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, firmy wystawiające i wysyłające miesięcznie 1 tys. e-faktur oszczędzają na całym procesie ok. 2 000 zł. Przy liczbie 20 tys. e-faktur są to oszczędności rzędu 40 000 zł. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy 3 pakiety cenowe, którym odpowiada możliwość wysłania określonej ilości faktur.

Mini5

Za: 2 / miesiąc
24 zł netto / rok
Konto z ograniczeniami

Maxi

Za: 12 / miesiąc
144 zł netto / rok
Miesięczny limit faktur 5 bez ograniczeń
Klienci 5 bez ograniczeń
Produkty na fakturze 5 bez ograniczeń
Wybierz Wybierz
Podstawowe faktury (VAT, proforma, korekta) Tak Tak
Więcej faktur Tak Tak
Wysyłanie faktur mailem Tak Tak
Faktury cykliczne Tak Tak
Kontrola płatności Tak Tak
Powiadomienia sms/mail Tak Tak
Wybierz Wybierz
 
Za dodatkową opłatą, możemy dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
 
Program do fakturowania online tufaktura.pl dzięki swojej ofercie cenowej pozwala na dopasowanie do możliwości finansowych każdej firmy. E faktura wystawiona poprzez nasz system może kosztować nawet 0 złotych!

Jak to możliwe? To bardzo proste! System tufaktura.pl pozwala na bezpłatne korzystanie z nieograniczonych możliwości programu do wystawiania faktur online przez całe trzydzieści dni! Wynika to z tego, że jesteśmy przekonani, że docenisz starania, jakie wkładamy w jego rozwój i rozbudowę. Fakturowanie online poprzez tufaktura.pl to prawdopodobnie najprostszy sposób na to, aby szybko i sprawnie wystawiać faktury.

Dla osób, które skorzystają z testowego okresu trzydziestu dni użytkowania programu do fakturowania, pozostaną do wyboru dwa oferowane przez nas pakiety - specjalnie stworzone z myślą o doborze dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i budżetu, jakim dysponuje.

Podstawowy pakiet nazywa się Mini5 - w ramach tego pakietu klient ma możliwość wystawiania do pięciu faktur online miesięcznie, wprowadzenia do systemu pięciu predefiniowanych klientów oraz do umieszczenia na pojedynczej fakturze pięciu produktów, które są przedmiotem zawieranej transakcji.

Nietrudno się domyślić w takim razie, skąd w nazwie widnieje akurat cyfra pięć :).

W ramach pakietu Mini5 mamy także możliwość korzystania z bardzo istotnych z punktu widzenia użytkownika opcji - takich jak możliwość wystawiania kilku typów faktur:

faktury podstawowej VAT

faktury korekty

faktury pro formy

Wystawienie każdego typu faktury wygląda podobnie, a zmiana następuje za pomocą kilku kliknięć - tak jak w całym programie, także i tutaj zachowana została intuicyjna obsługa.

System do wystawiania faktur online pozwala w ramach pakietu Mini5 także na bardzo przydatną opcję wystawiania faktur cyklicznych - w przypadku kiedy mamy klienta, z którym co miesiąc zawieramy transakcję na taką samą kwotę, system będzie o tym pamiętał za nas!

Dzięki opcji wysyłania faktur online drogą poczty elektronicznej e-mail bezpośrednio z systemu do wystawiania faktur zniknie potrzeba dodatkowego odpalania okna mail. Każda osoba, która wysyłała hurtowo wiele faktur wie, jaka to ogromna oszczędność czasu.

Kolejnym pakietem w ramach programu do wystawiania faktur online tufaktura.pl jest pakiet Maxi. Jest to pakiet dla klientów, którzy wystawiają duże ilości dokumentów a co za tym idzie, nie mogą sobie pozwolić na kompromisy.

W ramach pakietu Maxi system do wystawiania faktur online tufaktura.pl nie posiada praktycznie żadnych ograniczeń. Można wystawiać faktury online właściwie bez limitu ilościowego, a na każdej fakturze może znajdować się nieograniczona liczba produktów. Również liczba klientów, których możemy wprowadzić do systemu nie podlega ograniczeniom - dzięki temu duże firmy, które prowadzą szeroko zakrojoną sprzedaż mogą spokojnie przestawić całą księgowość właśnie do systemu tufaktura.pl.